26 lipca 2021

II miejsce CANPACK Okocimskiego na turnieju w Rylowej

W niedzielę zespół trenera Mateusza Pawłowicza wziął udział w XX Memoriale Pamięci Krzysztofa Habury, który został rozegrany w Rylowej. Oprócz „Piwoszy” udział w turnieju wzięli  Rylovia Rylowa oraz LKS Słominacznka Słomniki. Zwycięzcą zawodów została ekipa ze Słomnik, która zanotowała dwa zwycięstwa, z koli CANPACK Okocimski znalazł się na drugim miejscu.

Niedzielne zmagania rozpoczęły się od przedstawienia drużyn, które wzięły udział w XX Memoriale. Wszystkie spotkania rozegrano w formie 2 x 30 minut, gdzie każdy zagrał z każdym. Przed rozpoczęciem pierwszego spotkania minutą ciszy uczczono pamięć Śp. Krzysztofa Habury.

W pierwszym spotkaniu „Piwosze” zmierzyli się z Rylovią Rylowa, którą ograli w dość łatwy sposób zwyciężając 4:0. Strzelcami bramek w tym meczu zostali: Dariusz Sosnowski, Dawid Lizak, Mateusz Cięciwa oraz Sebastian Klimczyk. Szkoleniowiec Mateusz Pawłowicz, wystawił w tym meczu zawodników, którzy w poprzednim sezonie grali w pierwszej jedenastce. Szansę gry dostali również zawodnicy, którzy wrócili z wypożyczenia oraz zawodnik testowany, który przymierzany jest do gry w naszym zespole.

W drugim meczu zawodnicy z Brzeska zmierzyli się ze Słomiczanką Słomniki. W tym meczu na boisku pojawili się głównie juniorzy oraz zawodnicy, którzy dostawali mniej minut gry w poprzednim sezonie. Ostatecznie wynik spotkania zakończył się wysoką wygraną Słomiczanki, a mianowicie 5:1. Jedynego gola dla „biało-zielonych” zdobył wracający z wypożyczenia Dawid Lizak.

Rylovia Rylowa – CANPACK Okocimski Brzesko 0:4
Bramki: Dariusz Sosnowski, Dawid Lizak, Mateusz Cięciwa, Sebastian Klimczyk.

Okocimski KS: Jan Larysz – Michał Zydroń, Mateusz Stolarz, Marcin Furmański, Daniel Kaciczak, Robert Ślęczka, Sebastian Klimczyk, Dawid Lizak, Aleksander Ślęczka, Konrad Kuliszewski, Dariusz Sosnowski oraz Nikodem Śnieg, Sergiusz Kostecki, Bartłomiej Mochel, Mateusz Cięciwa, zawodnik testowany.

Słomniczanka Słomniki – CANPACK Okocimski Brzesko 5:1
Bramki: Łukasz Skrzypek x 3, Bartosz Kozioł x 2 – Dawid Lizak.

Okocimski KS: Piotr Zagórowski – Mateusz Stolarz, Konrad Fryś, Konrad Kuliszewski, Piotr Czerwiński, Bartłomiej Mochel, Oliwier Okas, Robert Ślęczka, Mateusz Cięciwa, zawodnik testowany, Dawid Lizak oraz  Sergiusz Kostecki, Dariusz Sosnowski, Marcin Furmański, Aleksander Ślęczka.