15 czerwca 2021

Bochnia lepsza od „Piwoszy”

BKS Bochnia zakończył serię zwycięstw „Piwoszy”, która trwała niezmiennie od pięciu spotkań. Zawodnicy z „miasta soli” ograli CANPACK Okocimski Brzesko wynikiem 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie, a ich autorem zostali: Jakub Kleszcz oraz Alando Aliba. Dzięki zwycięstwu podopieczni trenera Jarosława Ulasa zapewnili sobie utrzymanie w rozgrywkach czwartoligowych.

W spotkaniu towarzyszyło sporo emocji, które udzieliły się zawodnikom jak i trenerom. W 86 minucie meczu boisko musiał opuścić Ernest Świętek, który obejrzał swoją drugą żółtą kartkę. Na trybuny odesłany został także szkoleniowiec „Piwoszy” Mateusz Pawłowicz.

W ostatniej kolejce, która rozegrana zostanie w najbliższą sobotę drużyna z Brzeska podejmie na własnym stadionie GKS Drwinia.