23 maja 2021

Dariusz Sosnowski: „Mamy o co grać…”

Dariusz Sosnowski (zawodnik CANPACK Okocimski Brzesko):„Na pewno źle zaczęliśmy spotkanie bo straciliśmy szybko bramkę. Na szczęście szybko się podnieśliśmy najpierw po bramce Sebastiana, a później po po moim golu. Pod koniec pierwszej połowy również padła bramka jednak sędzia uznał, że byłem na pozycji spalonej. Sam jestem ciekaw tej sytuacji bo uważam, że powinno być 3:1.

W drugiej połowie wyszliśmy  i znowu straciliśmy gola po stałym fragmencie gry. Mimo porażki dalej mamy o co grać, trzeba się mocno spiąć i przygotować się na kolejny mecz, który jest już w środę. Niestety taka jest piłka, jednak głowa do góry i wierzę że damy radę i w kolejnych meczach będziemy punktować.

Dla mnie też to był wyjątkowy mecz i tym bardziej  szkoda, że nie udało nam się zdobyć tu trzech punktów. Na pewno cieszy strzelona bramka drużynie, w której się wcześnie było, ale niestety nie wystarczyło to by tu zwyciężyć.”