4 października 2020

Akademia: Juniorzy starsi pokazali charakter

W niedzielnym spotkaniu juniorzy starsi AP CANPACK Okocimski pokazali charakter, wolę walki oraz ambicje. Mimo iż do przerwy zespół trenera Kamila Król przegrywał 0:2 potrafił w drugiej części gry odwrócić losy spotkania strzelając trzy gole i tym samym zdobywając kolejne trzy punkty. Do bramki rywali trafiali: dwukrotnie Mateusz Cięciwa oraz Dominik Grochot.

Obecnie zespół z Brzeska plasuje się na 5 miejscu w tabeli mając na koncie 23 punkty.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„W pierwszej połowie popełniamy dwa błędy, które rywal wykorzystuje strzelając nam dwa gole. Szkoda bo sytuacje sobie stwarzaliśmy, niestety brakowało dokładnego ostatniego podania. Druga połowa to już całkowita dominacja naszego zespołu gdzie w końcu dokładniej zagrywamy kluczowe podania i wygrywamy mecz. Brawa należą się za grę i walkę do końca.

Juniorzy starsi (Małopolska 1 Liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Orkan Raba Wyżna 3:2 (0:2)
Bramki: 2x Mateusz Cięciwa, Dominik Grochot

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Karol Płacheta, Szymon Niedźwiecki, Damian Boroń, Paweł Borowiec, Mateusz Cięciwa, Jakub Cisoń, Dominik Grochot, Dawid Kurek oraz Oliwier Polek, Patryk Gawor, Antoni Musiał, Kacper Gumularz.