22 czerwca 2020

Akademia: Niedokończone spotkanie juniorów młodszych

W niedzielne popołudnie nasi młodsi juniorzy rozegrali kolejny sparing z drużyną Bronowianki 2004. Spotkanie rozegrano w formie 3×30 minut, jednak ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne spotkanie zakończyło się po 75 minutach gry. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2, a bramki dla podopiecznych trenera Arkadiusza Śliwy zdobyli: Kacper Ciuruś oraz Kamil Marecik. Następnym sparingpartnerem juniorów młodszych będzie Rzemieślinik Pilnzo, spotkanie to rozegrane będzie w najbliższa sobotę.
Niedzielne zawody mogły się podobać bo rozgrywane były w dość szybkim tempie. Na początku meczu 7 min zespół z Brzeska miał rzut karny, ale niestety Kacper Ciuruś go nie wykorzystał. 13 minut później ten sam zawodnik zrehabilitował się wpisując się na listę strzelców po ładnej zespołowej akcji. W 2 kwarcie nastąpiło kilka zmian i po indywidualnych błędach zespół stracił dwie bramki. Na „3 połowę” zawodnicy wyszli bardziej zmotywowani i osiągnęli przewagę dążąc do wyrównania. Bramkę strzelili po ładnej akcji oskrzydlającej Jędzrzejczyka zakończoną pięknym dośrodkowaniem na głowę Kamila Marecika, któremu wystarczyło dołożyć głowę do piłki… Chwilę potem ze względu na zbliżająca się burzę spotkanie musiało zostać zakończone.