8 marca 2020

Porażka z rezerwami Termalici Bruk-Bet Nieciecza

W swoim ostatnim meczu sparingowym zespół CANPACK Okocimski Brzesko uległ rezerwą Termalici Burk-Bet Nieciecza 2:3. Strzelcami bramek dla podopiecznych Tomasza Rogóża zdobyli Jakub Ogra oraz Michał Waśko. Ponadto rzutu karnego nie wykorzystał Przemysław Bury, którego strzał obronił bramkarz gospodarzy.

Samo spotkanie rozegrano w dość nietypowy sposób. Pierwsza połowa trwała 60 minut natomiast druga część spotkania 15 minut krócej. W tych warunkach lepiej radzili sobie gospodarze, którzy częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali więcej sytuacji podbramkowych. Swoje momenty mieli również „Piwosze” jednak w decydującej fazie zabrakło ostatniego podania oraz skuteczności.

Teraz przed zespołem z Brzeska tydzień przygotowań do pierwszego meczu w rundzie rewanżowej, gdzie 15 marca o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 podejmą Watrę Białka Tatrzańska.