15 lutego 2020

Sześć bramek w meczu z Orłem Piaski WIelkie

CANPACK Okocimski Brzesko zremisował z Orłem Piaski Wielkie wynikiem 3:3. Autorami bramek dla „Piwoszy” zostali: Dawid Lizak, Jakub Ogar oraz Jakub Baran, natomiast dla Orła gole zdobył dwukrotnie Patryk Kieliś i Henry Uwakwe.

Podopieczni trenera Tomasza Rogóża już po 15 minutach mogli cieszyć się z dwubramkowego prowadzenia, jednak rywal zdołał doprowadzić do remis, a w drugiej połowie cieszył się nawet z prowadzenia w meczu. „Biało-zieloni” dążyli jednak do zdobycia bramki wyrównującej i ta wpadła na 12 minut przed końcem spotkania.

Podczas sobotniego meczu szkoleniowiec zespołu z Brzeska miał okazję zobaczyć czterech testowanych zawodników przymierzanych do gry w naszej drużynie.

Mecz sparingowy
Orzeł Piaski Wielkie – CANPACK Okocimski Brzesko 3:3
Bramki: Patryk Kieliś x2, Henry Uwakwe – Jakub Baran, Jakub Ogar, DawidLizak.

Orzeł: Marynowski – Testowany, Piekarski, Uwakwe, Tatarski, Michura, Serafin, Śliski, Kieliś, Sosnowski, Ciesielski oraz Kunek, Kądziołka, Kociołek, Putek, Wdowiak.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Konrad Kołodziej, Mateusz Stolarz, Łukasz Kulig, Maciej Pawlik, Michał Waśko, Jakub Baran, Dawid Lizak, Łukasz Kołodziej, Mateusz Cięciwa – Jakub Ogar oraz Jakub Mendel, Kacper Ciuruś, Przemysław Bury, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.