1 lutego 2020

Olimpia Wojnicz pokonana w meczu sparingowym

Wygraną 0:4 zakończył się sobotni mecz sparingowy pomiędzy Olimpią Wojnicz, a CANPACK Okocimski Brzesko. Strzelani rozpoczał wracający z wypożyczenia z Sokoła Maszkienice Mateusz Stolarz, który tego dnia zdobył dwie bramki. Po jednym trafieniu dołozyli również Michał Waśko oraz Łukasz Kołodziej. Wynik spotkania mógł podwyższyć Jakub Ogar, jednak jego strzał zatrzymała się na słupku bramki.

Sobotnie spotkanie odbyło się pod dyktando gości z Brzeska, którzy w pełni kontolowali to co działo się na murawie. Zawodnicy trenera Tomasza Rogóża nie pozwolili zbytnio pograć Olimpi, która swoje sytuacja miała głównie po stałych fragmentach gry.  Swoich okazali nie marnowali za to przyjezdni, którzy do przerwy prowadzili 2:0.

Po zmianie stron na murawie pojawiła się brzeska młodzież, która z pomocą doświadczonych kolegów nie pozwoliła na stratę bramki pokazując się jednocześnie z bardzo dobrej strony. Ostatecznie wynik spotkania zakończył się 0:4 i była to w pełni zasłużona wygrana zawodników z Brzeska. Kolejny sparing „Piwosze” rozegrają w niedziele 2 lutego mierząc się na sztucznym boisku w Woli Rzędziśnkiej ze Strażakiem Mokrzyska.

Mecz sparingowy
Olimpia Wojnicz – CANPACK Okocimski Brzesko 0:4
Bramki: Mateusz Stolarzx 2, Michał Waśko, Łukasz Kołodziej.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Maciej Pawlik, Mateusz Stolarz, Sergiusz Kostecki – Jakub Duda, Łukasz Kołodziej, Michał Grzesicki, zawodnik testowany, Michał Waśko, Mateusz Cięciwa, Jakub Ogar oraz Konrad Augustyn, Kacper Ciuruś, Kamil Hebda, Bartosz Mochel, Oliwier Okas, Radosław Curyło.

Komentarze