16 listopada 2019

Rezerwy: Pewna wygrana na zakończenie rundy

W bardzo dobrym stylu zakończyli zmagania piłkarskie w rundzie jesiennej zawodnicy drugiej drużyny CANPACK Okocimski Brzesko, którzy w 10 kolejce pewnie pokonali Jastrząb Łoniowa aż 7:0. Bardzo dobrą skutecznością popisał się Jakub Ogar, który został autorem trzech bramek. O jednego gola mniej zdobył Dawid Lizak, a jedno trafienie dołożył Igor Świerczek. Do bramki trafił również zawodnik z Łoniowej Krzysztof Burnóg, który zanotował trafienie samobójcze.

Samo spotkanie nie najlepiej ułożyło się dla gości, którzy już po kilku minutach przegrywali 2:0, a poczynania boiskowe w pełni kontrolowali podopieczni trenera Mateusza Wawryki, który tego dnia prowadził zespół rezerw. Spotkanie jeszcze w pierwszej połowie zakończył bramkarz Jastrzębia, który nabawił się kontuzji i zmuszony był opuścić boisko.

Wynik spotkani mógł być zdecydowanie wyższy, lecz w kilku sytuacjach zabrakło dokładności oraz skuteczności. Mimo to z wyniku za równo trener jak i zawodnicy mogą być zadowoleni. Obecnie „dwójka” plasuje się na 5 miejscu w tabeli mając na swym koncie 18 punktów. Liderem rozgrywek jest z kolei Spółdzielca Grabno, która ma na swoim koncie 23 „oczka”.

Rezerwy (Brzeska „B” klasa)
CANPACK Okocimski II Brzesko – Jastrząb Łoniowa 7:0
Bramki: Jakub Ogar x3, Dawid Lizak x2, Igor Świerczek – Krzysztof Burnóg (samo).

Okocimski KS: Nikodem Śnieg (46′ Jakub Kurek) – Mateusz Cięciwa (58′ Bartosz Guzek), Igor Świerczek, Hubert Smulski, Jakub Duda, Jakub Mendel, Wojciech Fidelus (70′ Maciej Woda), Dawid Lizak, Sebastian Musiał (46′ Jakub Baran), Kacper Ciuruś (58′ Piotr Sobaś), Jakub Ogar.