21 października 2019

Rezerwy: Porażka w końcówce

O sporym pechu mogą mówić zawodnicy rezerw CANPACK Okocimski Brzesko, którzy w meczu 10 kolejki brzeskiej „B” klasy ulegli Błękitnym Przyborów 2:3. „Piwosze” jeszcze do przerwy prowadzili wynikiem 2:1, niestety goście zdołali doprowadzić do remisu, a pięć minut przed końcem samobójczego gola zdobył Maciej Woda, ustalając przy okazji wynik niedzielnego spotkania. Oprócz niego do bramki trafiali Sebastian Musiał oraz Franciszek Musiał, natomiast gole dla przyjezdnych dwukrotnie trafiał Jakub Grzyb.

Obecnie drugi zespół CANPACK Okocimski Brzesko plasuje się na 7 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 9 punktów.

Rezerwy (Brzeska „B” Klasa)
CANPACK Okocimski II Brzesko – Błękitni Przyborów 2:3
Bramki: Sebastian Musiał 24, Franciszek Musiał 38, Maciej Woda 85 (samo.) – Jakub Grzyb 21, 50.

Okocimski KS: Jakub Kurek – Wojciech Fidelus (55′ Raul Kotarba), Kacper Ciuruś (46′ Jakub Cisoń), Franciszek Musiał, Jakub Olchawa (46′ Damian Boroń), Konrad Poliszak (62′ Maciej Woda), Piotr Sobaś, Sebastian Musiał, Jakub Mendel, Konrad Kołodziej, Kamil Hebda (46′ Bartłomiej Sławek).