6 października 2019

Tomasz Rogóż o meczu z Poprdem Muszyna

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Widać, że chłopaki bardzo chcą walczyć o każdy punkt, jednak czasem to wszystko nie wychodzi tak jak się zakłada. Musieliśmy dziś dużo biegać za piłką, jednak nie przyczyniło się to na jakoś oraz końcowy wynik. Uważam, że wynik mógłby być znacznie inny. Złapaliśmy kontakt na 1:1, a jeszcze w pierwszej połowie zaczęliśmy fajnie grać w piłkę z zespołem z Muszyny przez co udało stworzyć się kilka fajnych sytuacji. Może nie oby one jakieś klarowne ale pojawiały się. W drugiej połowie wyszliśmy z nastawieniem że musimy dłużej utrzymywać się przy piłce.

Fajny strzał Jakuba Ogara, który zatrzymany został ręką i mamy z tego rzut wolny po którym strzelamy bramkę. Jednak nie możemy po niecałej minucie robić takiego błędu, który kosztuje nas utratę gola. Później nasz obrońca dostają czerwoną kartkę i nasza sytuacja zrobiła się nieciekawa.

Punkty są nam bardzo potrzebne, a do końca rundy zostało nam cztery spotkania. Tak jak mówiłem wcześniej my zawsze walczymy o trzy punkty i nie będzie inaczej w tych ostatnich spotkaniach. Jednak to jest sport i czasami może zabraknąć szczęścia. Nam jest potrzebny spokój bo jak widać nie możemy dowieźć korzystnego wyniku do końca meczu.”