4 października 2019

Zapowiedź: Poprad Muszyna vs CANPACK Okocimski

W najbliższą sobotę 5 października w ramach 12 kolejki IV ligi gr wschodniej zespół CANPACK Okocimski Brzesko uda się do Muszyny by tam powalczyć o ligowe punkty z miejscowym Popradem. Mecz ten rozegrany zostanie o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Słonecznej 1 w Muszynie.

Zespół z Muszyny obecnie plasuje się na 10 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 16 punktów (4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 2 porażki). W ostatniej kolejce podopieczni trenera Roberta Kubiela pokonali przedostatnią w tabeli Watrę Białka Tatrzańska wynikiem 2:0. Bramki na wagę trzech punktów zdobył wówczas dwukrotnie Mateusz Orzechowski, który jednocześnie jest najskuteczniejszym strzelcem zespołu mający w swym dorobku 9 trafień. Z kolei najczęściej upominanym zawodnikiem Popradu jest były zawodnik CANPACK Okocimski Brzesko Mateusz Wilk, który do tej pory ujrzał już 7 żółtych kartoników.

Drużyna Popradu oprócz spotkań ligowych rywalizuje również w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie obecnie znajduje się w półfinale Podokręgu nowosądeckiego, w którym zmierzy się z rezerwami pierwszoligowej Sandecji.

Ostatnie spotkania Popradu Muszyna:
Watra Białka Tatrzańska – Poprad Muszyna 0:2
Lubań Maniowy – Poprad Muszyna 4:2
Poprad Muszyna – Wolania Wola Rzędzińska 1:2

Po ubiegłotygodniowym remisie z GKS Drwinią „Piwosze” będą chcieli za wszelką cenę zgarnąć pełną pule, która z pewnością poprawiłaby ich dorobek punktowy, który obecnie zatrzymał się na 11 „oczkach”. Niestety w osiągnięciu dobrego wyniku nie będzie wstanie pomóc Łukasz Kulig, który w ostatnim meczu otrzymał swoją czwartą żółtą kartkę w obecnych rozgrywkach. „Piwosze” mieli również tydzień na to by popracować na poprawą skuteczności, która ostatnio bardzo zawodziła mimo iż sytuacji podbramkowych zespół wypracowywał naprawdę sporo.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski Brzesko:
CANPACK Okocimski Brzesko – GKS Drwinia 1:1
Tarnovia Tarnów – CANPACK Okocimski Brzesko 2:0
CANPACK Okocimski Brzesko – Unia Tarnów 0:3

Komentarze