29 września 2019

Tomasz Rogóż o meczu z GKS Drwinia

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Zgodzę się, że dzisiejszy wynik nie zadowala żadnej z drużyn. Wiedzieliśmy, że wygrywając to spotkanie mogliśmy odskoczyć trochę od pozostałych zespołów, które są za nami. Mimo że mecz się nam idealnie ułożył bo szybko strzeliliśmy bramkę, ale też bardzo szybką ją później straciliśmy. Był to typowy mecz walki, gdzie tak na prawdę powinniśmy jeszcze w pierwszej połowie strzelić dwie bramki. Dziś ustawieni byliśmy bardziej pod grę pod kontrę, niestety nie udało się wykorzystać paru sytuacji i dopisuje tylko jeden punkt.

Rozgrywamy kolejny mecz, w którym stwarzamy sobie klarowne sytuację do zdobycia bramek, jednak mimo to nie udaje się strzelić tych goli. Widać, że chłopcy chcą, walczą w każdym meczu jednak taka jest piłka, że nie zawsze wszystko wychodzi. Uważam, że zawodnicy zagrali dobre spotkanie jednak zabrakło tej kropki nad „i”.

Pracujemy cały czas nad tym by poprawić nasze wyniki. Jeśli tylko uda się nam zmienić parę rzeczy to i wyniki będą. Patrzymy na tą ligę i nie widać tu żadnej słabej drużyny bo są zespoły z górnej części tabeli, które tracą punkty z ekipami z dołu. Każdy z każdym może wygrać i nam tylko pozostaje trenować i grać swoja piłkę. Nie załamujemy się i w każdym meczu walczymy o komplet punktów.”

 

Komentarze