15 września 2019

Tomasz Rogóż o sobotnim meczu

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Zdobyliśmy dziś ważne trzy punkty na trudnym terenie. Uważam, że wiara w ten zespół oraz umiejętności zawodników w to że będą dobre wyniki jest dziś bardzo ważne. Wyszliśmy na to spotkanie bardzo zdeterminowani oraz podrażnieni po ostatnich niepowodzeniach za równo w lidze jak i w meczu pucharowym. Mimo to chłopaki nie załamali się pokazali charakter i chęć walki o komplet punktów. 

Korzystając z okazji mam również mały apel do kibiców naszej drużyny. Więcej wiary w ten zespół, jest to młoda drużyna, która cały czas się buduje, oni właśnie tego teraz potrzebują by w nich uwierzyć, a nie skreślać już na początku.

Cieszy mnie dziś to że po ostatnim meczu z LKS Poręba Spytkowska, którego nie powinniśmy przegrać była reakcja i to bardzo szybka. Po tym meczu bardzo długo rozmawialiśmy o tym że stać nas na to by mieć dobre wyniki i już w Limanowej sprawić niespodziankę, która stała się faktem. 

Mam nadzieję, że wszystko co najgorsze już za nami. W środę czeka nas trudna przeprawa z Unią Tarnów. Jednak i w tym meczu powalczymy o komplet punktów bo zawsze o to się gra. Może ten dzisiejszy mecz będzie meczem przełomowym, po którym zacznie to wszystko iść w odpowiednim kierunku.

Sebastian Musiał dostał dziś swoje 3-4 minuty i wykorzystał je bardzo dobrze. Podłączył się do kontry dogrywając piłkę do Michała Waśki, który ustalił wynik meczu. Cieszy mnie również bramka Michała, który ma ogromny potencjał i mam nadzieję, że będzie trafiał do bramki przeciwników regularnie.” 

Komentarze