7 września 2019

Porażka w ostatniej minucie

Nie tak miała wyglądać sobotnia przeprawa z Orkanem Szczyrzyc. Spotkanie które miało dać trzy punkty „Piwoszom” zakończyło się niespodziewanie porażką 2:3. Przegrana boli tym bardziej gdyż „biało-zieloni” prowadzili po 45 minutach 0:1 grając jednocześnie w przewadze jednego zawodnika (w 28 minucie czerwoną kartką ukarany został Tomasz Olejarz). Mimo to losy spotkania zdołali odwrócić w drugiej połowie podopieczni trenera Tomasza Szczepańskiego wygrywając w doliczonym czasie gry 3:2. Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali: Dawid Lizak i Łukasz Kulig dla CANPACK Okocimski oraz Kamil Rosiek, Adrian Mrózek i Damian Wsół.

Obecnie zespół z Brzeska plasuje się na 9 miejscu mając na koncie 7 punktów.