4 września 2019

Akademia: Derby dla juniorów młodszych

Bardzo ciekawe spotkanie rozegrane zostało w Bochni, gdzie juniorzy młodsi AP CANPACK Okocimski Brzesko rywalizowali o ligowe punkty z miejscowym BKS. Już do przerwy swoją przewagę udokumentowali goście z Brzeska, którzy do przerwy wygrywali 4:1. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 5:3 dla młodych adeptów naszej Akademii. Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali Damian Boroń, Bartłomiej Mochel, Bartosz Guzek oraz Kacepr Ciuruś, który zanotował dwa trafienia.

Obecnie zespół trenera Kamila Króla ma na swoim koncie 9 punktów co pozwala im na zajęcie pierwszego miejsce w ligowej tabeli. Zespół może pochwalić się również najlepszym bilansem bramkowym w lidze, który wynosi 22:5.

Juniorzy młodsi (Tarnowska I Liga Juniorów Młodszych)
BKS Bochnia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:5
Bramki dla OKS: Kacper Ciuruś x2, Damian Boroń, Bartłomiej Mochel, Bartosz Guzek.

Okocimski KS: Konrad Augustyn, Dawid Kurek, Kamil Hebda, Patryk Matug, Bartosz Guzek, Bartłomiej Guzek, Jan Lewandowski, Damian Boroń, Emil Osyszko, Raul Kotarba, Mateusz Cięciwa oraz Krystian Bielak, Jakub Żurawski, Radosław Curyło, Kacper Ciuruś, Kacper Gumularz, Hubert Smulski.