12 sierpnia 2019

Falstart

Zespół CANPACK Okocimski Brzesko w meczu inauguracyjnym sezonu 2019/2020 IV Ligi gr wschodniej uległ Watrze Białka Tatrzańska 0:2. Decydujące gole padły w drugiej połowie a ich autorem zostali: Wojciech Kobylarczyk oraz Roman Książek. Podopieczni trenera Tomasza Rogóża jeszcze przy stanie 0:0 mogli pokusić się  zdobycie bramek jednak strzał za równo Dawida Lizaka jak i Przemysława Burego minęły światło bramki.

W niedzielnym spotkanie swoje debiuty zanotowało dwóch nowych zawodników pozyskanych w letnim okienku transferowym. W 65 minucie na boisku pojawił się Jakub Ogar, który zastąpił Przemysława Burego, natomiast w 78 minucie swoją szanse otrzymał Oskar Klimek zastępując Miała Waśko.  Pierwsze minuty w seniorskiej piłce otrzymał również Mateusz Cięciwa, który pojawił się na boisku w 89 minucie zmieniając Michała Grzesiciego.

Wojciech Kobylarczyk 65, Roman Kiążek 77.