4 sierpnia 2019

CANPACK Okocimski pokonał Strażaka Mokrzyska

Zespół CANPACK Okocimski Brzesko w swoim ostatnim mecz kontrolnym pokonał Strażaka Mokrzyska wynikiem 2:0. Autorami bramek w tym spotkaniu zostali Sergiusz Kostecki oraz Dawid Lizak. Od poniedziałku podopieczni trenera Tomasza Rogóża przygotowywać się będą już do pierwszego spotkania ligowego z Watrą Białka Tatrzańska, które odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 16:00.

Strażak Mokrzyska – CANPACK Okocimski Brzesko 2: 0
Bramki: Sergiusz Kostecki, Dawid Lizak.

Okocimski KS: Śnieg Nikodem, Baran Jakub, Kulig Łukasz, Goryczka Arkadiusz, Pawlik Maciej, Kostecki Sergiusz, Duda Jakub, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Grzesicki Michał, Lizak Dawid, zawodnik testowany, Jurkiewicz Karol, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Mendel Jakub, Ciuruś Kacper, Kołodziej Konrad, Bury Przemysław.

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Dzisiaj zagraliśmy ostatni sparing przed startem ligi. Pomimo, że drużyna Strażaka postawiła trudne warunki to my jeśli chcemy grać na poziomie 4 ligi to takie mecze musimy wygrywać. Oceniam ten mecz jako dobre przetarcie na tydzień przed ligą. 

Okres przygotowawczy dobiegł końca. Przez ostatnie 4 tygodnie zawodnicy wykonali ciężką prace na treningach i w meczach kontrolnych. Wszystko co mieliśmy w tym czasie wykonać zostało zrealizowane ( 16 treningów i 7 sparingów). Ja osobiście jestem zadowolony z pracy jaką chłopcy wykonali przez ostatni miesiąc i jestem przekonany, że ta ciężką praca przyniesie efekt już w meczach o punkty.
Odnośnie zawodników testowanych, uważam że będą wzmocnieniem naszej drużyny, ale również bardzo liczymy na młodzież, która z treningu na trening wygląda coraz lepiej i w perspektywie czasu to oni będą stanowić o sile tego zespołu.”
Autorem zdjęć jest Piotr Kościółek.
Komentarze