9 lipca 2019

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

W poniedziałek 8 lipca drużyna seniorów CANPACK Okocimski Brzesko rozpoczęła przygotowania do startu nowego sezonu 2019/2020. Na pierwszych zajęciach szkoleniowiec „Piwoszy” Tomasz Rogóż miał do dyspozycji 23 zawodników, wśród których byli juniorzy starsi oraz kliku nowych zawodników.

Podczas poniedziałkowego treningu zawodnicy mieli głownie zajęcia z piłkami, po których nastąpiła gierka wewnętrzna. W niej lepsi okazali się „czerwoni”, którzy pokonali” zielonych” 6:1. Dobrą skutecznością popisał się Michał Waśko, który zdobył trzy bramki. O jednego gola mniej zanotował z kolei Łukasz Kołodziej, a jedno trafienie dołożył Dawid Lizak. Po stronie przeciwnej jedynego gola z rzutu karnego zdobył Maciej Pawlik.

Na treningu zabrakło: Jakuba Barana, Tomasza Gałki, Nikodem Śniega oraz Przemysława Burego. Przygotowania z drużyną rozpoczął za to Michał Grzesicki, który ostatnio zmagał się z kontuzją pleców.

Zawodnicy będą trenować cztery razy w tygodniu, głównie na własnych obiektach. Pierwszy mecz kontrolny rozegrają już w najbliższy piątek, gdzie zmierzą się rezerwami Bruk-Bet Termalica Nieciecza, dzień później zmierzą się z przedstawicielem IV ligi gr zachodniej Węgrzcanką Węgrzce Wielkie.

 

Komentarze