30 czerwca 2019

Towarzysko z Tymonem Tymowa

W niedziele rozegrano spotkanie towarzyskie pomiędzy Tymon Tymowa, a CANPACK Okocimski Brzesko, które odbył się z okazji jubileuszu 10-lecia założenia klubu z Tymowej. Mecz zakończył się wygraną „Piwoszy” 5:3, a strzelcami bramek dla „biało-zielony” zostali: Michał Grzesicki, Sergiusz Kostecki, Michał Waśko, Maciej Pawlik oraz Konrad Kołodziej. Wygrana jednak nie przyszła zawodnikom z Brzeska zbyt łatwo. Zawody rozgrywane były w pełnym słońcu co z pewnością miało wpław na postawę obu drużyn. Mimo to lepiej w mecz weszli zawodnicy Tymona, którzy po pierwszych 45 minutach prowadzili 3:1. Później do głosu doszli już zawodnicy z Brzeska, którzy zdążyli doprowadzić do remisu, a następnie przechylić szlę zwycięstwa na własną stronę. Wynik spotkania mogli zmienić gospodarze jednak zawodnik z Tymowej nie wykorzystał rzutu karnego, który pewnie obronił Jakub Kurek.

W przerwie meczu na rozłożonej obok boiska scenie wiceprezes ds finansów Rafał Zając oraz wiceprezes ds bezpieczeństwa i organizacji Łukasz Baniak wręczyli prezesowi klubu Tymon Tymowa okolicznościowy puchar oraz podziękowali za zaproszenie życząc jednocześnie samych sukcesów sportowych.

Mecz towarzyski
Tymon Tymowa – CANPACK Okocimski Brzesko 3:5
Bramki dla OKS: Michał Grzesicki, Sergiusz Kostecki, Michał Waśko, Maciej Pawlik oraz Konrad Kołodziej.

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – Jakub Baran, Jakub Olchawa, Jakub Mendel, Paciej Pawlik, Mateusz Brzyk, Sebastian Musiał, Michał Grzesicki, Konrad Kołodziej, Łukasz Kołodziej, Michał Waśko, Sergiusz Kostecki, Jakub Duda, Kacper Drabik, Jakub Kurek.