1 czerwca 2019

Remis z Barciczanką Barcice

W ostatnim meczu przed własną publicznością w sezonie 2018/2019 CANPACK Okocimski Brzesko podzielił się punktami z zespołem Barciczanki Barcice remisując 1:1. Wynik meczu ustalony został już w pierwszej połowie po bramkach Szymona Gruca oraz Macieja Pawlika. Obecnie zespół trenera Rafała Polichta znajduje się na 10 miejscu w tabeli mając w swym dorobku 37 punktów. Natomiast drużyna z Barcic plasuje się dwa miejsca wyżej z 39 punktami na koncie.

W spotkaniu swoje dogodne sytuację na strzelenie bramek miał ponownie Szymon Gruca oraz Michał Waśko, jednak futbolówka po ich strzale zatrzymała się na poprzeczce bramki. W końcówce spotkania szalę zwycięstwa na swoją stroną mógł przechylić wprowadzony w drugiej połowie Tomasz Grzyb, jednak dwukrotnie strzał pomocnika CANPACK Okocimski Brzesko minęło światło bramki.