7 maja 2019

Juniorzy młodsi pokonali lidera rozgrywek

Bardzo emocjonujący mecz rozegrali juniorzy młodsi, którzy w poniedziałkowe popołudnie podejmowali na własnym obiekcie lidera rozgrywek Unię Tarnów. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną podopiecznych trenera Kamila Króla 2:1. Pierwszą bramkę w meczu strzelił Kacper Ciuruś, który na co dzień rozgrywa swoje mecze w Małopolskiej 1 Lidze Trampkarzy. Do remisu doprowadził w 38 minucie Filip Bibro, a wynik ustalił osiem minut przed zakończeniem spotkania Damian Boroń.

Mimo porażki Unia Tarnów nadal plasuje się na pierwszym miejscu, jednak przewaga nad drugim AP CANPACK Okocimski Brzesko zmalała do 2 „oczek”.

Juniorzy Młodsi (Tarnowska 1 Liga Juniorów Młodszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – ZKS Unia Tarnów 2:1