28 kwietnia 2019

„Piwosze” lepsi od Dunajca Zakliczyn

22 kolejka okazała się być bardzo szczęśliwa dla zespołu CANPACK Okocimski Brzesko, którzy w meczu wyjazdowym pokonali Dunajec Zakliczyn 4:1. Strzelanie bramek dla „Piwoszy” rozpoczął Tomasz Grzyb, który otworzył wynik meczu już w 9 minucie spotkania. Kolejne trafienia padły dopiero po przerwie, a ich autorami został Dawid Lizak oraz Mateusz Wawryka, który dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Honorowe trafienie dla zespołu z Dunajca zdobył natomiast Adrian Wójcik, który pokonał Nikodema Śniega strzałem z głowy. Ponadto zespół z Zakliczyna kończył mecz w osłabieniu, gdyż czerwoną kartką ukarany został Kamil Brzęk, który brutalnie sfaulował w polu Karnym Nikodem Śniega.

Dzięki zwycięstwu zespół trenera Rafała Polichta awansował na siódme miejsce w tabeli mając w swym dorobku 31 punktów. Kolejne spotkanie „Piwosze” rozegrają już w najbliższą środę, a ich rywalem będzie Orkan Szczyrzyc, który plasuje się tuż nad zespołem z Brzeska.