14 kwietnia 2019

Trampkarze pokonali Tarnovię Tarnów

Nie zwalniają tempa zawodnicy trenera Radosława Jacka, którzy w swoim piątym meczu w Małopolskiej 1 Lidze Trampkarzy odnieśli kolejne zwycięstwo pokonując w meczu wyjazdowym Tarnovię Tarnów 3:0. Bramki w tym spotkaniu strzelali Kacper Rojkowicz oraz dwukrotnie Kacper Ciuruś. Wygrana może cieszyć tym bardziej, gdyż zespół z Brzeska kończył spotkanie w osłabieniu jednego zawodnika, ponieważ kapitan zespołu otrzymał czerwona kartkę. Obecnie AP CANPACK Okocimski Brzesko ma na swoim koncie 12 punktów co pozwala u na zajęcie drugiej lokaty w tabeli.

Trampkarze (Małopolska 1 Liga Trampkarzy)
Tarnovia Tarnów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:3
Bramki:
Kacper Rojkowicz, Kacper Ciuruś.

Okocimski KS: Konrad Augustyn- Krystian Bielak, Hubert Smulski, Kamil Hebda, Raul Kotarba – Michał Siudut, Oliwier Okas, Kacper Rojkowicz, Hubert Sowa, Kacper Ciuruś – Emil Osyszko oraz Franciszek Garbień, Michał Zagórski, Radosław Curyło, Jakub Łoboda , Wiktor Włodek, Jan Lewandowski.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Rozegraliśmy dzisiaj bardzo ciężkie spotkanie z dobrym przeciwnikiem. Mocno skomplikowaliśmy je sobie ponieważ przy wyniku 0-0, 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy za czerwoną kartkę boisko opuścił nasz kapitan. Duże słowa uznania dla moich chłopaków, ponieważ po tym zdarzeniu zagrali mocno zdeterminowani i zaaplikowali rywalom 3 bramki w pełni kontrolując mecz. Wierzę, że dzisiejsze spotkanie jeszcze bardziej scali ten zespól i będziemy kontynuować swoją zwycięską serię.