24 marca 2019

Juniorzy starsi z kompletem punktów

Juniorzy starsi w sobotę odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w walce o utrzymanie się w Małopolskiej lidze Juniorów Starszych pokonując na własnym terenie ekipę Podhala Nowy Targ 2:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli Piotr Sobaś oraz Franciszek Musiał. Młodzi zawodnicy z Brzeska decydujące gole strzelili w pierwszej połowie co pozwoliło na kontrolowanie przebiegu meczu. Goście odpowiedzieli w drugiej odsłonie meczu co skutkowało zdobyciem gola na 2:1.

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Podhale Nowy Targ 2:1
Bramki:
Piotr Sobaś, Franciszek Musiał.

Okocimski KS: Kurek Jakub, Czubala Jakub, Olchawa Jakub, Kurek Dawid, Płacheta Karol, Kotra Bartosz, Musiał Sebastian, Drabik Kacper, Sobaś Piotr, Musiał Franciszek, Cięciwa Mateusz oraz Szymon Postawa, Fidelus Wojciech, Seidler Jakub, Pietrzyk Radosław.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„O takich meczach się mówi, że to są mecze „walki” i tak to właśnie wyglądało. W pierwszej połowie byliśmy drużyną która stworzyła sobie parę sytuacji do zdobycia bramki z czego dwie udało się wykorzystać i po pierwszej połowie wygrywaliśmy dwa zero. W drugiej połowie za bardzo oddaliśmy inicjatywę drużynie z Nowego Targu, która na nasze szczęście zdołała nam strzelić tylko jedną bramkę przez co trzy punkty zostają w Brzesku.”