16 marca 2019

Przerwany mecz z Tarnovią Tarnów

Nie tak miała wyglądać inauguracja rundy wiosennej przy ul. Okocimskiej 34, gdzie CANPACK Okocimski Brzesko podejmował zespół Tarnovii Tarnów. Po 36 minutach gry spotkanie został przerwane z powodu wtargnięcia pseudokibiców na płytę boiska przez co musiał interweniować policja. Wydarzenia te miały miejsce gdy na tablicy świetlnej widniał wynik 1:2 dla zespołu gości. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Wojciech Mącior oraz Bartosz Tokarczyk. Kontaktowego gola i nadzieję na dobry rezultat w końcowy wynik dał Sergiusz Kostecki, który pokonał bramkarza gości z rzutu karnego. Ostatecznie spotkanie nie zostało dokończone, a o dalszym losie i konsekwencjach zdecydują władze okręgowe w Tarnowie.

CANPACK Okocimski Brzesko – MKS Tarnovia Tarnów 1:2