6 marca 2019

Michał Waśko nowym zawodnikiem CANPACK Okocimski

Od rundy wiosennej szkoleniowiec „Piwoszy” Rafał Policht będzie miał do dyspozycji nowego zawodnika. W szeregi „biało-zielone” wstąpił niespełna dwudziestoletni napastnik Michał Waśko, który przez najbliższą rundę będzie reprezentował barwy klubu z Okocimskiej 34.

Michał Waśko urodził się 3 kwietnia 1999 r. i jest wychowankiem piątoligowej Arkadii Olszyny, z której trafił na półroczne wypożyczenie do klubu z Brzeska. W swojej przygodzie z piłką nożną występował w takich drużynach jak: Tarnovia Tarnów, Dunajec Zakliczyn, Zryw Wielka Wieś oraz wspomniana Arkadia Olszyny. Mimo młodego wieku zawodnik w dużym stopniu przyczynił się do ubiegłorocznego awansu swojego klubu do ligi okręgowej zdobywając w całym sezonie aż 31 bramek. Gra na poziomie ligi okręgowej również nie sprawiała mu problemu, gdyż w rundzie jesiennej Michał zaliczył 17 trafień.

Warto zaznaczyć, że grający wówczas w Arkadii Olszyny Michał Waśko wpisał się na listę strzelców w meczu Pucharu Polski przeciwko CANPACK Okocimski Brzesko, który ostatecznie zakończył się wygraną „Piwoszy” 2:1.

W imieniu Klubu życzymy Michałowi samych sukcesów w nowym zespole i przede wszystkim podtrzymania formy strzeleckiej z rundy jesiennej.

.

Komentarze