16 lutego 2019

CANPACK Okocimski bezlitosny dla Dąbrovii

Kolejne bardzo wysokie zwycięstwo odnieśli zawodnicy CANPACK Okocimski Brzesko, którzy w sobotę pokonali na sztucznym boisku w Tarnowie Dąbrovię Dąbrowa Tarnowska aż 7:1. Autorami bramek w tym meczu zostali: Konrad Kołodziej i Dawid Lizak, którzy dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. Do bramki trafiali również Tomasz Gałka, Przemysław Bury oraz Sergiusz Kostecki, który jednocześnie ustalił wynik sobotniego spotkania. Honorowe trafienie dla zespołu z Dąbrowy Tarnowskiej zdobył Wojciech Byczewski. Warto dodać, że Nikodem Śnieg zdołał obronić rzut karny, który wykonywał Marcin Barwacz.

Mimo wysokiego wyniku zespół z Brzeska swoją pierwszą bramkę zdobył dopiero pod koniec pierwszej połowy. Jej autorem był Konrad Kołodziej, który niespodziewanym strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza rywali zdobywając pierwszą bramkę w meczu. Ten sam zawodnik dał ponownie o sobie znać w drugiej części gry, gdzie uderzeniem z ok 30 metrów ponownie wpisał się na listę strzelców. O bramki w tym spotkaniu mogli pokusić się jeszcze Tomasz Grzyb oraz Łukasz Kulig, jednak w decydującym momencie zabrakło trochę szczęścia.

W rozegranych trzech meczach sparingowych podopieczni trenera Rafała Polichta zdołali zdobyć 15 trafień tracąc przy tym zaledwie 3 gole. Najskuteczniejszym strzelcem zespół jest natomiast Tomasz Gałka, który ma na swoim koncie 5 goli. Tuż za nim jest Dawid Lizak mający o jedno trafienie mniej.

CANPACK Okocimski Brzesko – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7:1
Bramki
: Konrad Kołodziej x2, Dawid Lizak x2, Tomasz Gałka, Przemysław Bury, Sergiusz Kostecki – Wojciech Byczewski.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Konrad Kołodziej, Łukasz Kulig, Arkadiusz Goryczka, Jakub Baran – Tomasz Grzyb, Sergiusz Kostecki, Przemysław Bury, Jakub Duda – zawodnik testowany, Tomasz Gałka oraz Dawid Lizak.

Komentarze