8 stycznia 2019

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej

W poniedziałek 7 stycznia drużyna seniorów CANPACK Okocimski Brzesko rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2018/2019. Na pierwszych zajęciach szkoleniowiec „Piwoszy” Rafał Policht miał do dyspozycji 18 zawodników. Wśród nich pojawiło się również kilku nowych graczy, którzy przymierzani są do gry w barwach klubu z Okocimskiej 34. Z zespołem trenowali także Łukasz Kołodziej oraz Konrad Kołodziej, którzy poprzednią rundę spędzili na wypożyczeniu w V-ligowym Sokole Maszkienice.

Na treningu zabrakło za to: Mateusza Wawryki, Macieja Pawlika, Daniela Polichta, Winicjusza Wanickiego, Tomasza Jagiełki, Karola Jurkiewicza, Michała Kuliga, Michała Zydronia oraz Andrzeja Ryglowskiego. Ostatnia dwójka rozpocznie przygotowania z drużyną z Maszkienic, do której zostaną wypożyczeni.

Zawodnicy będą trenować trzy razy w tygodniu, głównie na własnych obiektach, natomiast 21 stycznia odbędą się testy wydolnościowe przeprowadzone przez trenera od przygotowania fizycznego Dawida Musiała. Pierwszy mecz sparingowy zaplanowany jest na 2 lutego. Wówczas „Piwosze” zmierzą się z IV-ligową Gdovią Gdów.

Komentarze