21 października 2018

Rafał Policht o sobotnim meczu

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski): -” Mówiliśmy sobie jeszcze przed meczem, że ten brak szczęścia musi się kiedyś odwrócić i ciesze się, że stało się to akurat dzisiaj. Mieliśmy swoje sytuacje, dobrze wyprowadzaliśmy kontrataki, fajnie układała się gra w bocznych strefach boiska.

Stworzyliśmy dziś bardzo dobre sytuacje do strzelania bramki, jednak nie udało się ich wykorzystać przez co musieliśmy walczyć o pełną pule do ostatnich minut meczu.Wiedzieliśmy, że zespół Lubania jest drużyną fizyczna grającą bardzo agresywnie. Nie zaskoczyli nas dziś w żaden sposób. Uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, w którym mogliśmy pokusić się o zdobycie kilku bramek zapewniając sobie trzy punkty dużo wcześniej niż w 90 minucie. Martwi mnie tylko jedno, że nie potrafimy wykorzystać stworzonych sobie sytuacji, które mamy w każdym meczu.

Przed nami trzy ostatnie spotkanie i nie ma tu już miejsca na spokój. Teraz tak naprawdę zaczyna się dla nas walka o utrzymanie w tej lidze co jest naszym celem. Wykonaliśmy dziś pierwszy krok w tym celu i teraz czas na kolejne trzy.”

Komentarze