30 września 2018

Trampkarze gromią Górnika Wieliczka

Bardzo udany tydzień mieli zawodnicy trenera Radosława Jacka, którzy w tygodniu dwukrotnie rywalizowali o ligowe punkty z Górnikiem Wieliczka. W pierwszym meczu lepsi okazali się zawodnicy AP CANPACK Okocimski Brzesko, którzy zwyciężyli 2:0, natomiast w meczu rewanżowym rozgrywanym w sobotę drużyna udowodniła, że ten wynik nie był kwestią przypadku i rozgromił rówieśników z Wieliczki aż 6:1 udowadniając swoją wyższość po raz drugi z rzędu. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Jakub Gryga, Oliwier Okas, Kacper Rojkowicz, Michał Wójcik, Marcin Zagórski oraz Kacper Ciuruś.

W ligowej tabeli zespół z Brzeska znajduję się na drugim miejscu mając na koncie 19 punktów. Strata do liderującego Dunajca Nowy Sącz wynosi raptem trzy „oczka”. Dodać warto, że zespół Akademii ma najwięcej strzelonych bramek w lidze, których ma obecnie 37. Nie najgorzej wygląda również bilans bramek straconych, tych zespół ma na koncie zaledwie 9.

Trampkarze (Małopolska Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Górnik Wieliczka 6:1
Bramki dla Okocimski: Jakub Gryga, Oliwier Okas, Kacper Rojkowicz, Michał Wójcik, Marcin Zagórski, Kacper Ciuruś.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Krystian Bielak, Hubert Smulski, Michał Wójcik, Kamil Hebda, Adrian Smaluch, Kacper Ciuruś, Kacper Rojkowicz, Oliwier Okas, Jan Lewandowski, Michał Siudut oraz Hubert Sowa, Marcin Zagórski, Jakub Gryga, Radosław Curyło.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Zagraliśmy z tym przeciwnikiem szybki rewanż bo od naszego pierwszego meczu minęły tylko trzy dni.Porozmawialiśmy sobie trochę w piątek o planie na ten mecz, ponieważ mieliśmy świadomość, że jest piekielnie ważne w kontekście walki o awans do pierwszej ligi. Ustaliliśmy, że musimy wykorzystać przewagę psychologiczną i przez pierwsze 20 minut zagrać bardzo agresywnie stosując wysoki presing i wykorzystać sytuację które się nadarza.
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że chłopcy zrealizują ten plan w 100 procentach.Zakończyliśmy ten mecz w 15 minut wychodząc na dwubramkowe prowadzenie i przeprowadzając akcje po której przeciwnik od 15 minuty musi grać w „10”. Od tej pory nasza gra wyglądała zdecydowanie spokojniej, ale akcje po których zdobyliśmy kolejne bramki były rozegrane na dużej jakości piłkarskiej. Gratulacje dla całej drużyny.”