13 sierpnia 2018

Trenerzy o sobotnim meczu

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„W spotkaniu z Tarnovią mieliśmy dwie 100%, a nawet 200% procentowe sytuacje, które powinniśmy wykorzystać i wtedy losy meczu mogłyby się całkowicie inaczej ułożyć. Niestety przegrywamy spotkanie przy dość kontrowersyjnym rzucie karnym dla zespołu gospodarzy. Zabrakło nam trochę zimnej krwi przy tych sytuacjach, które powinny zakończyć się bramką. Niestety spudłowaliśmy w dogodnych sytuacjach bo dokonywaliśmy złych wyborów. Tak naprawdę zespół Tarnovii do straty przez nas jednego zawodnika miał tylko rzut karny, który podarował im sędzia.

Wiedziałem, że będzie to mecz walki i zespół Tarnovii będzie trudnym przeciwnikiem ,ale postawiliśmy im trudne warunki i to my mieliśmy więcej sytuacji z których powinniśmy zdobyć bramki i wygrać mecz.”

Wojciech Gucwa (trener Tarnovii Tarnów): -„Przede wszystkim nie możemy tu stracić bramki. Stworzyliśmy tak naprawdę dwie sytuację. Udało się wykorzystać jedną z nich także cieszymy się, że z takiego meczu udało się nam wyrwać maksimum. Mamy trzy punkty, z których się bardzo cieszymy.
Drużyna Okocimskiego jest bardzo poukładana wiedzą co mają grać. Bez problemu wygrali okręgówkę. Jednak tak jak mówię na swoim boisku będziemy chcieli z każdym wygrać. Mamy za cztery dni kolejny mecz, w którym powalczymy o kolejne trzy punkty.
Chcemy się skoncentrować na każdym meczu, a co przyniesie czas to zobaczymy. Na pewno nie chcielibyśmy być zespołem z dołu tabeli, fajnie jakbyśmy byli w pierwszej 6 lub 8 co było by na prawdę niezłym osiągnięciem.”

źródło: www.rdn.pl

Komentarze