12 czerwca 2018

Marek Małysa asystentem trenera w kadrze MZPN!

Bardzo ważne wyróżnienie otrzymał Marek Małysa trener AP CANPACK Okocimski Brzesko, który zasili sztab szkoleniowy Małopolskiej Kadry rocznika 2005, która w dniach 15-17 czerwca rozegra międzynarodowy turniej w węgierskim Győr. Trener młodzików dzięki bardzo dobrym osiągnięciom w lidze małopolskiej, w której jego zespół nie doznał goryczy porażki, zostanie asystentem trenera Marka Góreckiego, który odpowiada za chłopców wystepujących w kadrze Małopolskiej.

Oprócz trenera Marka Małysy na turniej pojedzie również dwóch zawodników AP CANAPCK Okocimski Brzesko: Kacper Rojkowicz oraz Igor Uryga.

Trener Marek Małysa o swoim powołaniu do sztabu trenerskiego kadry Małopolski:

„Chciałem podziękować Panu trenerowi Markowi Góreckiemu. To on zadzwonił do mnie i zaproponował abym dołączył do kadry trenerskiej, która odpowiada za zawodników z rocznika 2005. Na Węgry wyjeżdżamy 15 czerwca, gdzie odbędzie się międzynarodowy turniej piłki nożnej.  Miejmy nadzieje, że moja osoba wniesie dużo dobrego do tej kadry. Będę chciał za wszelką cenę jak najwięcej pomóc zawodnikom, których powołał trener i z którymi będziemy współpracować. Miejmy nadzieję że chłopcy bardzo dobrze zaprezentują się na tych zawodach.

Z trenerem Markiem Góreckim znamy się od dłuższego czasu, razem spotykaliśmy się na różnego rodzaju turniejach oraz meczach ligowych, także na pewno będę mógł od niego podpatrzeć pewne rzeczy, a także nawiązać dobrą współpracę.

Cieszy fakt, że na turniej pojadą również zawodnicy AP CANPACK Okocimski, Kacper Rojkowicz oraz Igor Uryga. Na wcześniejszych konsultacjach było również pięciu innych zawodników naszej Akademii. Miejmy nadzieje, że drzwi do kadry otworzą się szerzej dla naszych zawodników by mogli dołączyć do tego wyjątkowego grona.”

Komentarze