10 czerwca 2018

Wygrana trampkarzy na zakończenie sezonu

W niedziel swój ostatni mecz w sezonie rozegrali trampkarze, którzy rywalizują na szczeblu małopolski. W meczu 14 kolejki podopieczni trenera Radosława Jacka podejmowali zespół Orła Myślenice, z którym wygrali 5:3. Strzelcami bramek zostali Damian Boroń, Kacper Ciuruś oraz trzykrotnie Mateusz Cięciwa, który jednocześnie został najlepszym strzelcem zespołu mając na swoim koncie 14 trafień.

Zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko zakończył rozgrywki na 4 miejscu mając na swoim koncie 23 punkty. Rozgrywki z kolei wygrała drużyna Glinika Gorlice, która zainkasował na koniec 31 punktów.

Trampkarze (Małopolska 2 Liga Trampkarzy)
Orzeł Myślenice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:5
Bramki dla Okocimski: Mateusz Cięciwa x3, Damian Boroń, Kacper Ciuruś.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Michał Wójcik, Bartosz Guzek, Jakub Łoboda, Hubert Smaluch, Kamil Hebda – Krystian Bielak, Damian Boroń, Jaku Żurawski, Mateusz Cięciwa – Jakub Gryga oraz Franciszek Garbień, Raul Kotarba, Jan Lewandowski, Kacper Ciuruś, Paweł Put, Łukasz Pośladek, Marcin Zagórski.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Zależało mi bardzo na pozytywnym zakończeniu sezonu dlatego uczulałem chłopaków, aby podeszli do meczu z dużą ochota do gry. Szybko wyszliśmy na dwu bramkowe prowadzenie i kontrolowaliśmy mecz.
Po przerwie mocno zmieniliśmy ustawienie tak, aby każdy mógł rozegrać swoje minuty co spowodowało mniejsze panowanie na boisku. Pomimo straconej bramki kontaktowej chłopaki szybko włączyli wyższe obroty i podnieśli prowadzenie o kolejne bramki.

Podsumowując, bardzo pozytywnie oceniam postawę drużyny w całym sezonie. Przez 12 miesięcy wykonali olbrzymią pracę i według mnie zrobili ogromny postęp, przede wszystkim taktyczny. Dziękuję zawodnikom z 2003 roku, których miałem przyjemność prowadzić przez półtora roku i wiem, że większość z nich będzie wyróżniającym zawodnikami w Juniorach Młodszych.”