1 czerwca 2018

Rafał Policht: „Do końca nie odpuszczamy”

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski): -„Wiedziałem, że dla drużyny z Rylowej oraz dla nas będzie to prestiżowy mecz. Każdy chciał tu udowodnić swoją wyższość i ciesze się, że to właśnie nam się udało. Inaczej smakuje awans jeśli wygrywa się bezpośrednio z wiceliderem i to u siebie na boisku przy przychylnych kibicach, którym dziękuje za liczne przybycie, wtedy radość jest podwójna.

Uważam, że dla kibiców było to fajne widowisko, zarówno z jednej jak i z drugiej strony mogliśmy zobaczyć ciekawe akcje. U nas ponownie zawiodła skuteczność bo mogliśmy wcześniej zakończyć to spotkanie, ale tak jak mówię obie drużyny stworzyły fajne widowisko i oby takich meczy było znacznie więcej.

Mamy jeszcze trzy mecze do rozegrania i podchodzimy do nich tak samo poważnie jak do tych wcześniejszych. Po drodze rozegramy jeszcze Puchar Polski, którego napewno nie będziemy lekceważyć. Oby do końca sezonu omijały nas kontuzje i dopisało zdrowie. Po ostatnim meczu przyjdzie dopiero  czas na odpoczynek, na który zawodnicy sobie zdecydowanie zasłużyli.”

Komentarze