19 maja 2018

Porażka trampkarzy z liderem

Pechowo zakończyło się spotkanie trampkarzy, którzy udali się do Gorlic rywalizować o ligowe punkty z miejscowym Glinikiem. Mimo dwukrotnego prowadzenia podopiecznych trenera Radosława Jacka zespół ostatecznie musiał uznać wyższość miejscowych przegrywając 2:3. Bramki dla młodych „Piwoszy” zdobyli Mateusz Cięciwa oraz Kacper Ciuruś. Natomiast gole dla gospodarzy zanotowali Piotr Rokosz oraz Jakub Tumidajski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Zespół trampkarzy w obecnej chwili znajduje się na 4 miejscu w tabeli, który uzbierał na swoim koncie 17 punktów.

Trampkarze (Małopolska 2 Liga Trampkarzy)
Glinik Gorlice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:2
Bramki: Piotr Rokosz 28, Jakub Tumidajski 50, 59 – Mateusz Cięciwa 20, Kacper Ciuruś 48.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Krystian Bielak, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Adrian Smaluch – Kacper Ciuruś, Jakub Żurawski, Michał Wójcik, Mateusz Cięciwa, Damian Boroń – Kacper Rojkowicz oraz Konrad Augustyn, Jakub Łoboda, Paweł Put, Jakub Gnyla, Jakub Gryga, Marcin Zagórski, Kacper Klimek.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Wiedzieliśmy, że dzisiejszy mecz będzie dla nas bardzo wymagający. Jechaliśmy do zespołu, który we wszystkich meczach nie stracił u siebie punktu oraz bramki.

Uważam, że dobraliśmy dzisiaj odpowiedni plan na mecz, który konsekwentnie zawodnicy realizowali do 50 minuty spotkania.

Szkoda, że nie utrzymaliśmy koncentracji i konsekwencji w grze do końca spotkania, Gratuluję drużynie mądrości i zachowania podczas meczu, bo z takim chamstwem jak w Gorlicach nie spotkałem się jeszcze na boiskach młodzieżowych.

Po 4 spotkaniach z rzędu na wyjazdach, czekają nas dwa mecze na własnym stadionie. Podejdziemy do nich mocno zmobilizowani i na pewno będziemy walczyć, aby w przyszłym sezonie ponownie grać na szczeblu Małopolskim.”

Komentarze