15 maja 2018

Porażka drugiej drużyny młodzików

Nie udała się wyprawa drugiej drużyny młodzików do Tarnowa, gdzie w ramach 8. kolejki rywalizowali z MUKS TAP Tarnów. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 1:2, a jedyną i zarazem pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył zawodnik AP CANPACK Okocimski Krystian Król. Mimo prowadzenia oraz kilku dogodnych sytuacji młodzi „Piwosze” nie zdołali dowieźć prowadzenia do końca spotkania dając sobie w drugiej połowie strzelić dwie bramki. Ich autorami byli Adam Hołoń oraz Filip Sokołowski.

Mimo porażki „biało-zieloni” utrzymali pozycje wicelidera mając na swoim koncie 15 punktów.

Młodziki (I liga tarnowska)
MUKS TAP Tarnów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:1
Bramki: Adam Hałoń, Filip Sokołowski – Krystian Król.

Okocimski KS: Kacper Sowa, Kamil Marecik, Krystian Król, Mateusz Dziadowiec, Kacper Janusz, Jakub Gicala, Artur Borowiec, Miłosz Chomiak oraz Szymon Kozieł, Kacper Pasula, Kacper Pabijan, Mateusz Mendelowski, Brunon Turlej, Kamil Płoński, Jakub Handzlik, Armand Cichostępski.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Ten mecz pokazał, że brakuje nam trochę ognia. Jako pierwsi strzeliliśmy bramkę w meczu i szkoda, że nie podwyższyliśmy wyniku, a mieliśmy bardzo dogodne sytuacje ku temu. Pierwsza połowa zdecydowanie była pod nasze dyktando, w której mogliśmy spokojnie operwoać piłką.

Drugą połowę zaczęliśmy trochę za spokojnie. Przeciwniki wykorzystał nasze błędy w ustaiwniu oraz w odbiorze. Uważam, że bramki jakie zdobył nasz rywal były przypadkowe. Z całego przebiegu brakowało mu rozegrania oraz skuteczności. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania i na pewno będzie wtedy dużo lepiej.

Cieszy fakt, że są chłopcy z rocznika 2006 – 2007. Muszą oni jeszcze popracować przez okres dwóch, trzech miesięcy co z pewnością zaprocentuje w lidze małopolskiej.”