13 maja 2018

Trampkarze na remis

W sobotę swój mecz rozgrywali trampkarze, którzy w ramach 10. kolejki Małopolskiej 2 Ligi Trampkarzy zremisowali z Wolanią Wola Rzędzińska 1:1. Jedynego gola dla podopiecznych trenera Radosława Jacka zanotował Jakub Gryga, który doprowadził do remisu.

Obecnie drużyna „Piwoszy” zajmuje 4 miejsce w lidze mając na swoim koncie 17 punktów. Warto zaznaczyć, że zespół z Brzeska zanotował tylko jedną porażkę w rozgrywkach, ulegając tylko Unii Oświęcim.

Trampkarze (Małopolska 2 Liga Trampkarzy)
Wolania Wola Rzędzińska – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:1
Bramka dla Okocimski: Jakub Gryga.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Krystian Bielak, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Adrian Smaluch – Jakub Łoboda, Marcin Zagórski, Damian Boroń, Kacper Ciuruś, Michał Wójcik, Mateusz Cięciwa oraz Hubert Sowa, Jakub Gryga, Łukasz Pośladek, Jan Lewandowski, Wiktor Gnyla, Raul Kotarba, Radosław.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Niestety w kolejnym meczu wyjazdowym nie potrafimy rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść. Z przeciwnikiem, którego głównym celem od początku meczu jest gra na remis i bronienie się na własnej połowie ciężko się nam gra. Przypadkowo stracona bramka z 30 metrów jeszcze bardziej nam skomplikowała sytuację i do przerwy przegrywaliśmy 1-0.

W drugiej połowie widziałem zespół który bardzo chce odwrócić losy meczu, który stwarza sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, lecz niestety nasza skuteczność bardzo mnie martwi. Czeka nas ciężka walka o utrzymanie.