15 kwietnia 2018

„Zwycięski” remis trampkarzy

Cenny punkty wywieźli z Wieliczki trampkarze AP CANPACK Okocimski Brzesko, którzy zremisowali z miejscowym Górnikiem 2:2. Bramki dla „Piwoszy” zdobyli Kacper Ciuruś oraz Michał Wójcik. Mimo starty punktów zespół Radosława Jacka oraz Sławomira Rydza zdołali utrzymać pozycję lidera, mając na swoim koncie osiem punktów.

Trampkarze starsi (Małopolska 2 Liga Trampkarzy Starszych)
Górnik Wieliczka – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:2
Bramki dla Okocimski: Kacper Ciuruś, Michał Wójcik.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Krystian Bielak, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Wiktor Gnyla – Kamil Hebda, Damian Boroń, Kacper Ciuruś, Jakub Żurawski, Michał Wójcik, Mateusz Cięciwa oraz Franciszek Garbień, Hubert Sowa, Marcin Zagórski, Radosław Curyło, Jakub Gnyla, Kacper Klimek.

Radosław Jacek (trener CANPACK Okocimski): -„Dzisiejsze spotkanie ułożyło się dla nas bardzo dobrze bo na początku meczu na prowadzenie wyprowadził nas Kacper Ciuruś. Niestety dalsza część spotkania to bardzo dobra gra naszych rywali, którzy często zagrażali naszej bramce. Dawno nie widziałem grającej z takim polotem drużyny trampkarzy i niestety na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:2.

W przerwie skorygowaliśmy swoje ustawienie i ułożyliśmy swoją grę na takim poziomie, że mecz zakończył się wynikiem remisowym i zdecydowanie się wyrównał.

Gratuluję swojej drużynie, bo remis wywalczony z silnym zespołem to z przebiegu spotkania cenna zdobycz.”