14 kwietnia 2018

Trwa zwycięska passa CANPACK Okocimski

CANPACK Okocimski pewnie zwyciężył w derbach powiatu brzeskiego pokonując w meczu wyjazdowym Orła Dębno 3:0. Wszystkie trzy gole kibice zobaczyli w pierwszej połowie, a ich autorami zostali: Sergiusz Kostecki oraz Mateusz Wawryka, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Sobotnie zwycięstwo było 15 wygraną z rzędu w obecnych rozgrywkach ligi okręgowej, w której zespół z Brzeska jest bezapelacyjnym liderem mającym na swoim koncie 46 punktów.

Z bardzo dobrej strony pokazali się również kibice z Brzeska, którzy bardzo licznie stawili się na stadionie w Dębnie dopingując swój zespół przez pełne 90 minut.

Mateusz Wawryka 2, 39, Sergiusz Kostecki 34.