12 kwietnia 2018

Juniorzy starsi z pewną wygraną

Od wysokiej wygranej rozpoczęli rundę wiosenną juniorzy starsi, którzy pokonali na własnym terenie zespół Szynwałd wynikiem 5:2. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Mateusz Węgrzyn, Sebastian Musiał, Arkadiusz Goryczka oraz Radosław Pietrzyk, który zanotował dwa trafienia. Dzięki zwycięstwu zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko umocnił się na pozycji lidera mając na swoim koncie 42 punkty.

Juniorzy starsi (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Szynwałd 5:2
Bramki: Sebastian Musiał 22, Radosław Pietrzyk 31, 59, Mateusz Węgrzyn 36, Arkadiusz Goryczka 59 – Patryk Kozak 56, Jarosław Magdziarczyk 58.

Okocimski KS: Mikołaj Uryga, Mateusz Węgrzyn, Bartos Kotra, Konrad Poliszak (40’ Krzysztof Kornaś), Łukasz Kołodziej, Sebastian Musiał (46’ Mateusz Poradowski), Kacper Kmiecik (60’ Piotr Sobaś), Arkadiusz Goryczka (66’ Dariusz Salamon), Radosław Pietrzyk (60’ Jakub Seidler), Mateusz Brzyk, Jakub Mendel,

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„Bardzo cieszą nas te trzy punkty, gdyż bardzo długo czekaliśmy na pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Pierwszą kolejke mieliśmy przełożoną, a później musieliśmy pauzować. W ciagu całej rundy czeka nas bardzo szarpana gra. Aż trzy drużyny postanowiły się wycofać z obecnych rozgrywek dlatego też będziemy zmuszeni pauzować w kilku kolejkach.

Pierwsza połowa bardzo fajna w naszym wykonaniu, fajnie zagraliśmy i w pełni zasłużyliśmy na trzybramkowe prowadzenie. Trochę nerwów kosztował nas za to początek drugiej połowy, gdzie w przeciągu dwóch minut straciliśmy aż dwie bramki i zrobiło się 3:2. Na szczęście chłopaki opanowali emocję oraz samą grę strzelając kolejne bramki, które ustawiły całe spotkanie.”