9 kwietnia 2018

Juniorzy młodsi walczyli do końca

Spotkanie 4. kolejki Małopolskiej 2 Ligi Juniorów Młodszych okazało się bardzo szczęśliwe dla podopiecznych trenera Tomasza Rogóża, którzy w emocjonujący sposób pokonali drużynę Pcimianka Pcim 3:2. Bramki dla „Piwoszy” zdobyli Kacper Kmiecik, Radosław Pietrzy oraz Konrad Poliszak, który zdobył zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry.

Dzięki zwycięstwu zespół AP CANPACK Okocimski awansował na trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 7 punktów.

Juniorzy młodsi (Małopolska 2 Liga Juniorów Młodszych)
Pcimianka Pcim – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:3
Bramki dla Okocimski: Kacper Kmiecik, Radosław Pietrzyk, Konrad Poliszak.

Okocimski KS: Jakub Kurek – Igor Świerczek, Jakub Olchawa, Jakub Mendel, Konrad Poliszak – Radosław Pietrzyk, Kamil Szkaradek, Bartosz Kotra, Krzysztof Kornaś – Sebastian Musiał, Kacper Kmiecik oraz Mikołaj Uryga, Sebastian Koziński, Bartłomiej Sławek.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„W pierwszej połowie objęliśmy prowadzenie po szybkiej kontrze, w której precyzyjnym podaniem popisał się Sebastian Musiał i Kacper Kmiecik w sytuacji sam na sam zdobył bramkę, niestety tuż przed przerwą tracimy prowadzenie i do szatni schodzimy z wynikiem 1:1.

W drugiej odsłonie wychodzimy na prowadzenie po kapitalnym strzale Radosława Pietrzyka z rzutu wolnego w samo okienko. Gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie to na 2 min. przed końcem meczu zespół gospodarzy doprowadza do remisu i jest 2 :2. My graliśmy do końca i już w doliczonym czasie gry bramkę na wagę 3 punktów zdobył bezpośrednio z rzutu rożnego Konrad Poliszak. Brawa dla chłopaków za grę do końca o pełną pule na bardzo trudnym terenie.”