11 marca 2018

Rafał Policht: -„Mam już wyjściową jedenastkę”

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski): -W dzisiejszym meczu na pewno więcej z gry miał zespół z Bochni. Mierzyliśmy się z drużyną, która jest bardzo wysoko w IV lidze do której my aspirujemy. Dzisiaj założenia były takie by dobrze się organizować w defensywie oraz grać niskim presingiem. Pozwalaliśmy dziś rywalowi na rozgrywanie piłki i szukaliśmy swoich szans w kontratakach wynikające z odbioru futbolówki. Uważam, że na tle tak dobrego przeciwnika prezentowaliśmy się dobrze.

W naszych poczynaniach widać było, że brakuje nam gry na dużym boisku. Po za tym graliśmy po raz pierwszy na naturalnym podłożu, więc z pewnością to wszystko wpłynęło na naszą postawę. Samo boisko było również bardzo trudne oraz nierówne. Z pewnością był to bardzo korzystny mecz tuż przed Pucharem Polski by sprawdzić jak dajemy sobie radę na takiej nawierzchni.

W głowie mam już wyjściową jedenastkę, która wyjdzie w pierwszym meczu ligowym. Na pewno następny mecz, który zagramy w Pucharze Polski będzie kolejnym sprawdzianem przed pierwszym meczem rundy rewanżowej, w którym spotkamy się z Rylovią. Będzie to bardzo istotne spotkanie ze względu na punkty w tabeli. Mam nadzieję, że przystąpimy do rozgrywek bez kontuzji.

Komentarze