19 listopada 2017

Rafał Policht: Jesteśmy zadowoleni z wyniku

Rafał Policht (Okocimski KS): – Wygraliśmy mecz, który chcieliśmy wygrać i to jest dla nas najważniejsze. Dopisaliśmy kolejne trzy punkty, które powiększają naszą przewagę na koniec rundy jesiennej i z tego możemy być zadowoleni. Uważam, że trudno jest utrzymać pełną koncentrację przez całą rundę. Mimo to dobrze weszliśmy w mecz, mieliśmy również swoje sytuację. Później boisko stawało się co raz trudniejsze, rządził przypadek. Pod koniec połowy straciliśmy bramkę, która nie powinna nam się przydarzyć, lecz całe szczęście że do przerwy schodziliśmy z wynikiem 2:1. Później zespół z Maszkienic nie miał nic do stracenia więc ruszył na nas większą ilością zawodników. My natomiast mieliśmy mnóstwo sytuacji, gdzie mogliśmy wcześniej skończyć mecz, lecz niestety tym razem skuteczność nas trochę zawiodła, ale koniec końców wygraliśmy 4:2. Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego wyniku na koniec rundy jesiennej. Co można więcej wymagać od zespołu, który wygrywa 12 spotkań remisując tylko jeden mecz.

Planujemy trenować do połowy grudnia, później mamy chwile przerwy. Myślę, że ponowanie spotkamy się ok 10 stycznia, kiedy to rozpoczniemy przygotowania do rundy rewanżowej. Mamy już ustalone kilka sparingów, do tego dochodzi nam jeszcze Puchar Polski, który rozegramy 10 marca. Uważam, że okres przygotowawczy będzie bardzo intensywny z dużą ilością gier.