3 października 2017

Akademia: Pewne zwycięstwo młodzików I z Wisłą Czarny Dunajec

W ciężkich warunkach przyszło walczyć o ligowe punkty młodzikom, którzy w zaległym meczu podejmowali na własnym terenie ekipę Wisły Czarny Dunajec. Na trudnym boisku lepiej odnaleźli się zawodnicy Marka Małysy pewnie pokonując rywala aż 5:1. Wynik otworzył już w 4 minucie Igor Uryga, który jako jedyny w pierwszej połowie wpisał się na listę strzelców. W drugiej części gry bramki zdobyli Michał Siudut, Wiktor Włodek oraz dwukrotnie Kacper Rojkowicz.

Dzięki zwycięstwu zespół AP CANPACK Okocimski KS Brzesko awansował na szóste miejsce w tabeli mając na swoim koncie 13 punktów.

Młodziki pewnie wygrywają z Wisłą Czarny Dunajec aż 5:1. Fot. Dawid Zachara

AP CANPACK Okocimski KS Brzesko – AP Wisła Czarny Dunajec 5:1
Bramki dla Okocimskiego: Igor Uryga 4, Kacper Rojkowicz 36, 45, Michał Siudut 39, Wiktor Włodek 57.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Jakub Ciuruś, Patryk Jawień, Szymon Mida, Marcel Kubala, Igor Uryga, Michał Siudut, Kacper Rojkowicz, Dawid Lis oraz Kacper Pasula, Dawid Barnaś, Kacper Majda, Wiktor Włodek, Eryk Policht, Piotr Pitaś, Dawid Poliszak, Kamil Marecik.

Marek Małysa (trener Okocimskiego): – Kolejny mecz fajnie się nam układa. Stwarzamy sobie dogodne sytuacje, dążymy również do tego aby szybko rozgrywać oraz dośrodkowywać piłkę by móc później oddać celny strzał. Nie wykorzystaliśmy dziś kilku dogodnych sytuacji, ale 1:0 pozwoliło w przerwie jeszcze bardziej zmotywować chłopaków by powalczyli w drugiej części gry. Miejmy nadzieję, że zawodnicy podtrzymają zwycięską passe w kolejnych spotkaniach.

Przed nami ciężkie spotkanie z liderem rozgrywek. Jeśli chłopaki zagrają na takim poziomie jaki prezentują od kilku meczu to myślę że spotkanie powinno ułożyć się po naszej myśli.

Uważam, że zawodnicy od kilku spotkań, grają piłkę, którą grali w tamtej rundzie oraz którą obecnie trenujemy. Wydaje mi się że pierwsze mecze tzw. „Frycowe” zostało zapłacone. Teraz staramy się dążyć do jeszcze lepszej gry i zdobywania cennych punktów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”120″ gal_title=”03.10.2017 – Młodziki I – Wisła Czarny Dunajec”]