2 października 2017

Akademia: Remis młodzików III

W poniedziałkowe popołudnie swój mecz rozgrywała trzecia drużyna młodzików, która rywalizowała o ligowe punkty z Sokołem Borzęcin. Zespół Rufina Wójtowicza mimo iż przegrywał 0:2 zdołał strzelić rywalowi dwie bramki ustalając tym samym końcowy wynik spotkania na 2:2. Bramki dla AP CANPACK Okocimskiego zdobyli: Jakub Kuciel oraz Adrian Sroga.

Młodziki (II Liga Brzesko)
Sokół Borzęcin – AP CANPACK Okocimski KS Brzesko 2:2
Bramki dla Okocimskiego: Jakub Kuciel, Adrian Sroga.

Okocimski KS: Radosław Szczygiełek – Patryk Lasota, Igor Manelski, Nikodem Łukasik, Oliwier Skórka, Jakub Oleksy, Adrian Sroga, Kacper Zachara, Jakub Kuciel, Kacper Janusz, Jacek Zasadni, Kacper Mikołajek, Armand Cichostępski, Nikodem Skórnóg.

Rufin Wójtowicz (trener Okocimskiego): – Mecz nie rozpoczął się dla nas zbyt dobrze. Szybko wyprowadzone dwie kontry spowodowały, że po 10 minutach przegrywaliśmy 2:0. Na szczęście chłopaki się nie załamali, pokazali charakter i w drugiej połowie udało się doprowadzić do remisu. Bramki zdobywaliśmy po przerwie, ale nasza gra lepiej wyglądała w pierwszej połowie. Długimi fragmentami przeważaliśmy, tworzyliśmy okazje ale niestety brakowało skuteczności. W drugiej połowie mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny miały swoje szanse, ale to my je wykorzystywaliśmy. Gratulacje dla chłopaków za to, że podnieśli się po złym początku i byli w stanie rozegrać dobre zawody.