1 października 2017

Akademia: Juniorzy młodsi z kolejnym zwycięstwem /FOTO/

Trzy punkty zainkasowali juniorzy młodsi. Po ciężkim spotkaniu pokonali oni zespół Wolanii Wola Rzędzińska 2:1. Autorami bramek dla AP CANPACK Okocimskiego zostali Jakub Mendel oraz Radosław Pietrzyk, który ustalił wynik meczu w samej końcówce spotkania. Zespół Tomasza Rogóża jest obecnie liderem rozgrywek mając na swoim koncie 19 punktów. Warto dodać, że młodzi „Piwosze” nie zaznali jeszcze w tym sezonie goryczy porażki. Na siedem rozegranych spotkań zawodnicy sześciokrotnie wygrywali remisując przy tym tylko jeden mecz.

Juniorzy młodsi odnoszą kolejne ważne zwycięstwo. Foto. Dawid Zachara.

Juniorzy młodsi (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski KS Brzesko – Wolania Wola Rzędzińska 2:1
Bramki dla Okocimskiego: Jakub Mendel 73, Radosław Pietrzyk 79.

Okocimski KS: Jakub Kurek – Wojciech Fidelus, Jakub Mendel, Bartosz Kotra, Konrad Poliszak, Radosław Pietrzyk, Mateusz Brzyk, Jakub Olchawa, Krzysztof Kornaś, Sebastian Musiał, Kacper Kmiecik oraz Piotr Sobaś, Bartłomiej Sławek, Igor Świerczek.

Tomasz Rogóż (trener Okocimskiego): -Mecz okazał się bardzo trudnym spotkaniem pomimo, że drużyna Wolanii całe spotkanie grała jednego zawodnika mniej. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale niestety zawodziła skuteczność, natomiast goście oddali jeden celny strzał na bramkę z rzutu wolnego i wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie nadal byliśmy stroną dominującą, ale o zwycięstwie zadecydowały dopiero końcowe minuty meczu, kiedy to po rzucie rożnym wyrównał Jakub Mendel, a w przedostatniej minucie meczu zwycięską bramkę zdobył Radosław Pietrzyk. Zaraz po zdobytej pierwszej bramce w 74 min. siły się wyrównały gdyż za czerwoną kartkę boisko musiał opuścić Wojciech Fidelus. Mimo to dalej chłopcy walczyli o zdobycie 3 punktów co się powiodło.
Wielkie dzięki dla chłopaków za charakter i wiarę w zwycięstwo do samego końca.

[Best_Wordpress_Gallery id=”117″ gal_title=”30.09.2017 Juniorzy młodsi – Wolania Wola Rzędzińska”]