24 września 2017

Akademia: Młodziki II lepsze od Unii Tarnów

Bardzo ważne trzy punkty zainkasowali młodziki II grający w I lidze tarnowskiej, pokonując na wyjeździe Unię Tarnów 3:1. Bramki dla zespołu Marka Małysy zdobyli: Michał Siudut, Igor Uryga oraz Szymon Mida. Zwycięstwo młodzików było piątym z koli spotkaniem, w którym zawodnicy nie ponieśli porażki. Po 8. kolejkach „Piwosze” mają na swoim koncie 14 punktów co pozwala im na zajęcie 3 miejsca w tabeli.

Młodziki pewnie pokonali Unię Tarnów 3:1.

Młodziki II (I Liga tarnowska)
Unia Tarnów – AP CANPACK Okocimski KS II Brzesko 1:3
Bramki dla Okocimskiego: Michał Siudut, Igor Uryga, Szymon Mida.

Okocimski KS: Kacper Pasula – Michał Siudut, Artur Borowiec, Sebastian Wielgosz, Szymon Mida, Igor Uryga, Marcel, Kubala, Dawid Barnaś, Kacper Rojkowicz oraz Jakub Lipka, Szymon Kozieł, Mateusz Dziadowiec, Kamil Marecik, Mateusz Mendelowski, Kamil Płoński, Eryk Policht, Kacper Majda, Patryk Jawień.

Marek Małysa (trener Okocimskiego): -Wielkie słowa uznania oraz gratulacje dla chłopaków za walkę oraz podjęty trud na tak trudnym terenie. Boisko jakie zastaliśmy nie było zbyt optymistyczne. Płyta była grząska, a w niektórych jej częściach były kałuże. Mimo to chłopcy stanęli na wysokości zadania. Podeszli do tego spotkania bardzo walecznie, chcieli za wszelką cenę zdobyć trzy punkty. Już w pierwszej połowie mogliśmy zdobyć trzy bramki, ale świetna dyspozycją bramkarza Unii nam to uniemożliwiła. W drugiej połowie wyszliśmy trochę inaczej zmotywowani. Udało się wykorzystać sytuacje, które sobie stworzyliśmy. Ogólnie nasza gra była bardzo dobra, w niektórych momentach byłem zaskoczony, że w tak trudnych warunkach można grać tak świetnie piłką. Miejmy nadzieję, że podtrzymamy passe zwycięstw, która dźwiga nas w tabeli oraz stwarza możliwości do dalszego rozwoju. Zwycięstwo dedykujemy naszemu bramkarzowi Jakubowi Lipce, który musiał opuścić boisko w przerwie meczu. Mamy nadzieję, że chłopak szybko wróci do treningu i rytmu meczowego.