19 września 2017

Akademia: Trampkarze starsi gromią Czarnych Kobyle

We wtorkowe popołudnie swoje spotkanie rozgrywali trampkarze starsi, którzy nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem ekipy Czarnych Kobyle zwyciężając aż 7:0. Bardzo dobrą skutecznością popisał się najlepszy strzelec zespołu Mateusz Cięciwa zdobywca trzech bramek. Dwa trafienia dołożył Kacper Ciuruś, a po jednym golu zanotowali Damian Boroń oraz Kamil Hebda. Zespół Radosława Jacka po sześciu kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli I ligi tarnowskiej.

Trampkarze starsi nie dali szans rówieśnikom z Kobyla wygrywając 7:0. Fot. Dawid Zachara.

Trampkarze starsi (I Liga tarnowska)
Czarni Kobyle – AP CANPACK Okocimski KS Brzesko 0:7
Bramki: Mateusz Cięciwa x3, Kacper Ciuruś x2, Damian Boroń, Kamil Hebda.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Wiktor Gnyla, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Adrian Smaluch, Kamil Hebda, Damian Boroń, Kacper Ciuruś, Michał Wójcik, Mateusz Cięciwa, Jan Lewandowski oraz Konrad Augustyn, Hubert Sowa, Jakub Łoboda, Radosław Curyło.

Radosław Jacek (trener): -Jestem zadowolony z pierwszej połowy, bo w drugiej części meczu za dużo wkradło się chaosu. Jednak po pierwszej połowie mieliśmy już sporą przewagę żeby spokojnie kontrolować mecz i móc pograć w piłkę. Takie też było założenie na drugą część spotkania żeby jeszcze więcej pograć futbolówką i zdobyć kolejne bramki.

Chłopców trzeba usprawiedliwić, bo w pierwszej połowie zostawili na boisku kawał zdrowia i pokazali  fajną grę. Plac gry  jaki tu zastaliśmy nie napawał optymizmem i nie pozwalał na kombinacyjną grę. W drugiej połowie mogę mieć pretensję do swoich zawodników o to, że nie potrafili zachować spokojnej, chłodnej głowy w dograniu ostatniego podania, by móc podwyższyć końcowy wynik.

[Best_Wordpress_Gallery id=”111″ gal_title=”19.09.2017 Trampkarze starsi – Czarni Kobyle”]