30 maja 2017

Młodzież: Młodziki II w barażach o awans do I ligi

Powoli dobiegają zmagania ligowe w grupach młodzieżowych Okocimskiego. Oprócz juniorów starszych, których mecz z Unią Tarnów został przełożony na 7 czerwca pozostałe drużyny rozgrywały swoje spotkania. Walczący o utrzymanie w I lidze trampkarze (trener Paweł Pachota) w bardzo ważnym meczu pokonali Tuchovię Tuchów 1:0 po golu Kacpra Ciurusia i na 3 kolejki przed zakończeniem sezonu mają 8 punktów przewagi nad strefą spadkową. Z kolei pierwszy zespół młodzików trenera Marka Małysy, który już wcześniej zapewnił sobie tytuł mistrzowski w I lidze, a tym samym prawo gry w barażach o awans do Małopolskiej Ligi Młodzików pewnie pokonał na własnym stadionie Unię Tarnów 4:0 (bramki Marcela Kubali, Huberta Smulskiego, Krystiana Bielaka i Łukasza Pośladka). W ślad kolegów poszła również druga drużyna młodzików także prowadzona przez trenera Małysę. W meczu decydującym o mistrzostwie w II lidze młodzi „Piwosze” pokonali dzisiaj UKS Volley Brzesko 6:1 i ostatecznie uplasowali się na pierwszym miejscu tabeli. O awans do I ligi tarnowskiej powalczą w dwumeczu ze zwycięzcą grupy pierwszej II ligi ekipą Rylovii Rylowa.

I liga trampkarzy:
Okocimski KS Brzesko – Tuchovia Tuchów 1:0 (1:0)
Bramka:
Kacper Ciuruś 18.

Okocimski: Bartłomiej Martyka – Damian Boroń, Mateusz Cięciwa, Kacper Ciuruś, Wiktor Gnyla, Bartosz Guzek, Bartłomiej Sławek, Kamil Stachowicz, Igor Świerczek, Kacper Zelek, Jakub Żurawski oraz Mariusz Jeziorek, Grzegorz Gruszkowski.

tabela_trampkarze_300517

I liga młodzików:
Okocimski KS Brzesko – Unia Tarnów 4:0 (3:0)
Bramki:
Marcel Kubala 14, Hubert Smulski 18, Krystian Bielak 30, Łukasz Pośladek 57.

Okocimski: Kacper Janusz – Krystian Bielak, Jakub Gryga, Kacper Klimek, Marcel Kubala, Adrian Smaluch, Hubert Smulski, Hubert Sowa, Filip Zaczyński oraz Franciszek Garbień, Łukasz Pośladek, Paweł Put, Igor Uryga.

tabela_mlodziki1_300517

II liga młodzików:
UKS Volley Brzesko – Okocimski KS II Brzesko 1:6

tabela_mlodziki2_300517

Komentarze